Naar de inhoud

Tussentijdse opkomstpercentages gemeenteraadsverkiezing (16.00 uur)

Bron: Gem. Edam-Volendam

Tussentijdse opkomstpercentages gemeenteraadsverkiezing

Hieronder geven wij u het overzicht van de tussentijdse opkomstpercentages bij de verschillende stemlokalen.


































































































































1Stadskantoor10,82%28,47%
2De Spinmolen4,77%16,53%
3De Springplank7,35%20,83%
4De Zuidwester13,46%33,33%
5St. Vincentiusschool8.54%26,05%
6De Jozef9,83%24,28%
7Zorgcentrum Sint Nicolaashof9,30%22,27%
8St. Petrusbasisschool13,09%32,29%
9Tennisvereniging Dijkzicht9,44%24,06%
10De Piramide7,70%23,09%
11Bibliotheek Edam10,69%33,93%
12Stadhuis19,33%46,67%
13De Singel11,07%26,25%
14De Blokwhere4,23%13,93%
20Gemeentehuis Oosthuizen14,25%36,87%
21Dorpshuis de Drie Hamers7,81%21,88%
22Voetbalkantine Kwadijk10,87%32,86%
23Gymnastieklokaal obs Middelie10,29%28,95%
24De Oude School Warder12,31%30,03%
25Cultureel Centrum de Watering9,13%24,01%
Totaal10,16%27,33%

2 reacties

Nog 1000 van de 1000 tekens

Je e-mailadres wordt niet getoond en alleen gebruikt om je op de hoogte te houden van antwoorden.

  • Snaartje, een gezonde organisatie kan afrekenen met ongwenst gedrag. Gezond is dat er normen zijn waar iedereen zonder risico een beroept kan doen of naar kan verwijzen. Dat is alleen mogelijk als de leiding normen handhaaft en overtredingen met sancties treft.
    Dat gebeurt op het stadskantoor volstrekt onvoldoende. Dat is het bestuur en de directie te verwijten. Die zijn te veel bezig zichzelf te beschermen.
    Laten we de virtuele begraafplaats nog maar even op het planbord houden.
    Er zijn in het recente verleden nogal wat onnodige slachtoffers gevallen. Die hebben de gemeente (dus ons) ontzettend veel geld gekost en de gemeente de nodige schade opgeleverd.
    Als Ik op het stadskantoor zou werken, zou Ik een lijst opstellen van leidinggevenden die de meeste slachtoffers hebben gemaakt

  • Willem heeft altijd vakantie. Zijn hele, inmiddels lange, leven al.
    Willem brengt het liefst zijn vakantie door op de stoep van zijn bestrate achterstraat met een half pondje gerookte aal van evert bokkum en een koude gele rakker, Amstel.....
    Willem is een tevreden mens.
    Willem kijkt met verbazing naar de Snaartjes van deze tijd die met holle ogen steeds maar 'on the road' zijn om nieuwe dingen te zien en om zich te laten verrassen, toch keer op keer weer daarin teleurgesteld worden maar blijven doorgaan met het najagen van hun illusies....