Naar de inhoud

Zeer verdienstelijke 3e plek sprong voor Sanna Veerman op eerste Olympische kwalificatie toernooi

Bron: Turnen

Op het eerste Olympische kwalificatie toernooi voor de dames turnsters heeft Sanna een 5e plek behaald. Daarnaast was ze op het toestel sprong zelfs 3e. Er gaan 4 turnsters mee naar Japan. Op 26 juni volgt nog een tweede kwalificatie toernooi.

Eythora Thorsdottir moest zondag in Rotterdam de eerste teamkwalificatie voor een plek in het olympisch team aan zich voorbij laten gaan. De Nederlandse turnster is nog onvoldoende hersteld van een blessure aan haar enkels.

Sanna Wevers koos ervoor maar op twee toestellen uit te komen. Haar brugoefening was nieuw en spectaculair qua onderdelen. Maar het lukte haar niet er een geheel van te maken met meerdere keren een val.










































































































SprongBrugBalkVrije OefeningTotaal
1Elze Geurts14,66712,86712,30013,20053,034
2Lieke Wevers13,63313,60012,43312,36752,033
3Naomi Visser13,46712,40012,36713,33351,567
4Tischa Volleman13,56712,63312,00012,83351,033
5Sanna Veerman13,93312,43312,26712,10050,733
6Vera van Pol14,10013,36711,76711,16750,401
7Sara van Disseldorp12,76710,26712,93312,53348,500
8Sanne Wevers0,0009,83313,4670,00023,300
9EythoraThorsdottir0,0000,0000,0000,0000,000

Nog 1000 van de 1000 tekens

Je e-mailadres wordt niet getoond en alleen gebruikt om je op de hoogte te houden van antwoorden.