Naar de inhoud

Geslaagde tweede kwalificatie voor Olympische Spelen in Pariijs voor Sanna Veerman

Bron: Turnen

Vandaag stond de tweede kwalificatie voor de Olympische Spelen in Parijs voor de tunsters op het programma.

Sana Veerman wist met een tweede plek op sprong en brug en 5e overall heel duidelijk haar visitekaartje af te geven.

Maandag zal bekend gemaakt worden welke turnsters geselecteerd zijn om Oranje in Parijs te gaan vertegenwoordigen.























































































PlaatsDeelnemerSprongBrugBalkVloerTotaal
1Lieke Wevers13.06613.63313.20013.23353.132
2Vera van POL 13.83313.20012.20012.73351.966
3Naomi Visser13.13314.40011.60012.23351.366
4Floor Slooff13.16612.10012.26612.30049.832
5Sanna Veerman13.46613.83311.03310.86649.198
6Tisha Volleman13.06611.86611.86611.63348.431
7Sanne Wevers0.00012.03314.0660.00026.099
8Elze Geurtz13.13310.3000.0000.00023.433

1 reactie

Nog 1000 van de 1000 tekens

Je e-mailadres wordt niet getoond en alleen gebruikt om je op de hoogte te houden van antwoorden.