Naar de inhoud

Edam-Volendam laagste percentage WW-uitkeringen van heel Noord-Holland

Bron: AD / UWV

Nergens in Noord-Holland ligt het percentage mensen met een werkloosheidsuitkering lager dan in Edam-Volendam. Ten opzichte van een jaar eerder is het aantal WW'ers hier wel gestegen, blijkt uit cijfers die uitkeringsinstantie UWV donderdag naar buiten brengt.





















































WW december 2024% 2024 beroeps bevolkingWW december 2023% 2023 beroeps bevolking
Edam-Volendam2181,00%1690,80%
Landsmeer921,50%921,40%
Oostzaan721,40%661,30%
Purmerend8791,70%7231,40%
Waterland1431,60%1191,30%
Wormerland1061,20%1291,40%


1 reactie

Nog 1000 van de 1000 tekens

Je e-mailadres wordt niet getoond en alleen gebruikt om je op de hoogte te houden van antwoorden.