Naar de inhoud

Kerstboom versnipperen Edam-Volendam

Bron: Gem. Edam-Volendam

Op onderstaande data en tijdstippen staan medewerkers van de gemeente telkens één uur lang klaar om uw kerstbomen in ontvangst te nemen en meteen te versnipperen. Voor alle kinderen die bomen komen inleveren is er (tot en met uiterlijk 18 januari a.s.) een bonnetje, waarmee zij kans maken op een prijs in de vorm van waardebonnen.

Wanneer er in een bepaalde buurt een groot aantal kerstbomen is verzameld kan ook telefonisch contact worden opgenomen met de gemeente, op tel. nr. 398419, met het verzoek om de bomen te komen ophalen.



























































































StraatDatumTijd
P. Pietersstraat voor nr. 2202-0110.00
Damplein02-0111.00
Wormerstraat, hoek Langemeerstraat02-0110.00
Zuidpolderlaan t.h.v. parkeerplaats Weidemolen02-0111.00
Chr. van Abkoudestraat t.h.v. het Stadskantoor03-0110.00
Wilgenlaan t.h.v. Apotheek03-0111.00
D. Erasmusstraat naast nr. 2103-0113.00
Dukaton t.h.v. zorgcentrum03-0114.00
Mercuriuslaan hoek Neptunusstraat04-0110.00
Mercuriuslaan hoek Saturnusstraat04-0111.00
L. Spaanderlaan t.h.v. Don. Steurhof bij glasbak04-0113.00
L. Spaanderlaan t.h.v. de Botter04-0114.00
Mgr. C. Veermanlaan hoek Hyacintenstraat07-0110.00
Pastoor Langedijkstraat07-0111.00
C.J. Conijnstraat hoek Roerstraat07-0113.00
Kerkstraat t.h.v. Prof. Kl. Steurplantsoen07-0114.00

Nog 1000 van de 1000 tekens

Je e-mailadres wordt niet getoond en alleen gebruikt om je op de hoogte te houden van antwoorden.