Naar de inhoud

Tussentijdse opkomstpercentages gemeenteraadsverkiezing (20.00 uur)

Bron: Gem. Edam-Volendam

Hieronder geven wij u het overzicht van de tussentijdse opkomstpercentages bij de verschillende stemlokalen.
































































































































































Nr.Stemlokaal11.00 uur16.00 uur20.00 uur
1Stadskantoor10,82%28,47%59,79%
2De Spinmolen4,77%16,53%42,97%
3De Springplank7,35%20,83%50,69%
4De Zuidwester13,46%33,33%54,69%
5St. Vincentiusschool8.54%26,05%45,73%
6De Jozef9,83%24,28%42,41%
7Zorgcentrum Sint Nicolaashof9,30%22,27%36,49%
8St. Petrusbasisschool13,09%32,29%63,59%
9Tennisvereniging Dijkzicht9,44%24,06%48,12%
10De Piramide7,70%23,09%38,42%
11Bibliotheek Edam10,69%33,93%54,78%
12Stadhuis19,33%46,67%78,58%
13De Singel11,07%26,25%40,18%
14De Blokwhere4,23%13,93%34,08%
20Gemeentehuis Oosthuizen14,25%36,87%55,35%
21Dorpshuis de Drie Hamers7,81%21,88%39,06%
22Voetbalkantine Kwadijk10,87%32,86%50,32%
23Gymnastieklokaal obs Middelie10,29%28,95%48,19%
24De Oude School Warder12,31%30,03%49,40%
25Cultureel Centrum de Watering9,13%24,01%46,17%
Totaal10,16%27,33%48,95%

5 reacties

Nog 1000 van de 1000 tekens

Je e-mailadres wordt niet getoond en alleen gebruikt om je op de hoogte te houden van antwoorden.

  • WTF! Er zit blijkbaar gezond verstand in de Fractie Kras.
    Het is wel verdacht stil rond de drijfhokkenmaterie.

  • Helemaal mee eens Jan ! Iedere gelegenheid aangrijpen om die lelijke beunen af te breken. En weer terug nasr die blauwe basaltblokken...

  • Alles wat aangeleerd is, gedrag dus, is ook weer af te leren. Mogelijkheden te over. De vraag is of ze het wìllen afleren, want nóg dertig jaar zo doorgaan lijkt me voor elk persoon dat bij of voor de gemeente Edam-Volendam werkt geen optie. De hele wereld zit in een onomkeerbaar transformatieproces naar een hoger bewustzijn en ook degenen die denken dat ze de macht hebben zullen straks wegkwijnen, tot aan de illuminati toe.

    En natuurlijk is een stadskantoor niet gecorrumpeerd. Het is slechts een gebouw. Een omhulsel, een bergplaats, een stapel stenen, hihi, een architectonisch gedrocht.

  • Zo eenvoudig is het wèl Peter, en zo gaat het in de meeste bedrijven ook. Mensen zouden eerst eens grondig naar zichzelf kunnen kijken, naar hun eigen geconditioneerde en slaafse gedrag. Ze kiezen zelf voor gebrek aan samenwerking en communicatie, ze maken zelf de sfeer, alleen zijn ze zich daar nauwelijks bewust van, dus hebben ze ook weinig inspiratie om gebrek aan samenwerking en communicatie te verbeteren.

    Het wordt tijd voor diepgaand spiritueel management. Ook in de politiek. Dat komt de hele gemeente ten goede.

  • Snaartje, zo eenvoudig is het niet.
    Een gemeenteapparaat is een politiek-ambtelijke organisatie.
    Een veel (en ook hier) gemaakte fout is dat wethouders zich te veel met de ambtelijke uitvoering bemoeien in plaats van dat over te laten aan degenen die daar leiding aan geacht worden te geven.
    Leidinggevenden zijn vaak te solidair met de bestuurder en te weinig met hun team. Dat schept een onveilig werklimaat