Naar de inhoud

Kerstboom versnipperen in Edam-Volendam

Bron: Gem. Edam-Volendam

Vanaf maandag 2 januari 2017 kunnen er in onze gemeente kerstbomen gebracht worden bij de inzamelstations en op aangegeven plaatsen.

Voor iedere ingeleverde boom door kinderen ontvangen zij een lootje. Inleveren van de bomen voor de lootjes is mogelijk tot en met zaterdag 14 januari 2017. Na deze datum worden de lootjes verzameld en vind er een loting plaats waarmee je kans maakt op waardebonnen.

Ook is het mogelijk om telefonisch contact op te nemen met de gemeente, op tel.nr. 140299, met het verzoek om grote aantallen bomen op te halen die de kinderen bij elkaar hebben gezocht.






























































































































LocatieDatumTijd
Volendam, Mgr. C. Veermanlaan hoek Hyacintenstraat02-01-201710.00
Hobrede, kruispunt Oud - Raeffeldamweg02-01-201710.15
Volendam, Zwembad de Waterdam02-01-201711.00
Volendam, Dukaton t.h.v. zorgcentrum02-01-201713.00
Kwadijk, bij de voetbalvereniging02-01-201713.15
Volendam, Pastoor J. Langedijkstraat03-01-201710.00
Beets, bij de school03-01-201710.15
Volendam, C.J. Conijnstraat hoek Roerstraat03-01-201711.00
Volendam, Kerkstraat t.h.v. Prof. Kl. Steurplantsoen03-01-201713.00
Oosthuizen, bij de voetbalvereniging03-01-201713.15
Edam, P. Pietersstraat voor nr. 2204-01-201710.00
Edam, Damplein04-01-201711.00
Edam, Wormerstraat hoek Langemeerstraat04-01-201713.00
Edam, Zuidpolderlaan t.h.v. p-plaats Weidemolen04-01-201714.00
Volendam, Populierenlaan05-01-201710.00
Schardam, bij kruispunt Westerkoogdijk05-01-201710.15
Volendam, Mercuriuslaan hoek Neptunusstraat05-01-201711.00
Volendam, Mercuriuslaan hoek Saturnusstraat05-01-201713.00
Warder, bij de school / café / kerk05-01-201713.15
Middelie, bij kruispunt de Zijvend05-01-201714.30
Volendam, Chr. v. Abkoudestraat t.h.v. stadskantoor06-01-201710.00
Volendam, L. Spaanderlaan t.h.v. Donata Steurhof bij glasbak06-01-201711.00
Volendam, L. Spaanderlaan t.h.v. de Botter06-01-201713.00

Nog 1000 van de 1000 tekens

Je e-mailadres wordt niet getoond en alleen gebruikt om je op de hoogte te houden van antwoorden.